RSS
Sport to moje życie – el-vehiculo.pl
Sport to moje życie – el-vehiculo.pl

Album na zdjęcia

1 września, 2013 by Kamil Domel, Brak komentarzy »

Album fotograficzny- któż z nas nie posiada go w domu. Jest to księga zawierająca mnóstwo wspomnień, tych dobrych jak i złych. Oglądając ją, nierzadko napływają nam łzy do oczu. Łzy wzruszenia, tęsknoty, smutku. Albumy fotograficzne zawierają zdjęcia licznych pokoleń. Możemy zobaczyć na nich naszych dziadków, pradziadków, rodziców, kuzynostwa.Z każdej uroczystości posiadamy kilka pamiątek, które…

Z każdej uroczystości posiadamy kilka pamiątek, które znajdą swoje miejsce w tej księdze. Dawniej albumy fotograficzne były to grube księgi, których obicie okładki przypominało skórę. Obrazki przyklejało się na strony klejem lub wkładało sie w specjalne otwory, nierzadko przygotowane już podczas produkcji. Następnie powstawały fotoalbumy, do których pamiątkowe obrazki wkładało się w specjalne otwory. Strony było pokrywane folią. Obrazki wkładało się między stronę a ową folię. Folia to miała chronić przed zabrudzeniami i uszkodzeniami naszych cennych pamiątek.

http://naszfotoalbum.pl/s,53,Fotoalbum.html

Foto: jardim.pl

album fotograficzny

Foto: www.fotomargines.pl

Jak każdy przedmiot, tak i albumy na…

Jak każdy przedmiot, tak i albumy na zdjęcia przeszły ewolucję. W dzisiejszych czasach ludzie rzadko posiadają w swych domach te tradycyjne księgi. Większościom ludzi za album fotograficzny służy folder na pulpicie komputera. Mogą tam przechowywać niezliczoną ilość obrazków. Nie muszą płacić za ich wywoływanie.

fotoalbum

Foto: images.betanews.com

Informacje branżowe

Nowa mapa świata rodem z futurystycznych wizji z lat 80. (rss.feedsportal.com)Vin Diesel: "Szybcy i wściekli 7" zdobędą Oscara (interia.pl.feedsportal.com)
Vin Diesel, gwiazdor "Szybkich i wściekłych 7", który pełni również...

Waluty - cennik

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Bądź pierwszym komentatorem “Album na zdjęcia”

Możesz śledzić komentarze do tego wpisu na atom feed.

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz