RSS
Sport to moje życie
Sport to moje życie

Album na zdjęcia

1 września, 2013 by Kamil Domel, Brak komentarzy »

Album fotograficzny- któż z nas nie posiada go w domu. Jest to księga zawierająca mnóstwo wspomnień, tych dobrych jak i złych. Oglądając ją, nierzadko napływają nam łzy do oczu. Łzy wzruszenia, tęsknoty, smutku. Albumy fotograficzne zawierają zdjęcia licznych pokoleń. Możemy zobaczyć na nich naszych dziadków, pradziadków, rodziców, kuzynostwa.Z każdej uroczystości posiadamy kilka pamiątek, które…

Z każdej uroczystości posiadamy kilka pamiątek, które znajdą swoje miejsce w tej księdze. Dawniej albumy fotograficzne były to grube księgi, których obicie okładki przypominało skórę. Obrazki przyklejało się na strony klejem lub wkładało sie w specjalne otwory, nierzadko przygotowane już podczas produkcji. Następnie powstawały fotoalbumy, do których pamiątkowe obrazki wkładało się w specjalne otwory. Strony było pokrywane folią. Obrazki wkładało się między stronę a ową folię. Folia to miała chronić przed zabrudzeniami i uszkodzeniami naszych cennych pamiątek.

Jak każdy przedmiot, tak i albumy na…

Jak każdy przedmiot, tak i albumy na zdjęcia przeszły ewolucję. W dzisiejszych czasach ludzie rzadko posiadają w swych domach te tradycyjne księgi. Większościom ludzi za album fotograficzny służy folder na pulpicie komputera. Mogą tam przechowywać niezliczoną ilość obrazków. Nie muszą płacić za ich wywoływanie.

Informacje branżowe

Wypadek Kraczkowa - Wypadki (szokblog.pl)
Wypadek Kraczkowa
Redback vs snake - Rozrywka (szokblog.pl)
Redback vs snake

Waluty - cennik

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Bądź pierwszym komentatorem “Album na zdjęcia”

Możesz śledzić komentarze do tego wpisu na atom feed.

Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.

Dodaj komentarz